ul. Grodzka 26, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Wakacyjny challenge z angielskim

Wakacyjny challenge z angielskim

Centrum Językowe „Cosmopolitan” w Krośnie zaprasza na wakacyjne kursy języka angielskiego. To niecodzienne wyzwanie jest adresowane wyłącznie dla użytkowników Facebooka. Pamiętaj, że z nami nauka angielskiego jest przyjemna i skuteczna.

Nie od dziś wiadomo, że lato to doskonały czas na naukę angielskiego. W wakacje można nadrobić zaległości, a dzięki temu poczujesz się pewniej w nowym roku szkolnym. Przede wszystkim będziesz szlifować język. Każdy z uczniów będzie mógł nauczyć się słownictwa oraz zgłębić tajniki gramatyki.

Pamiętaj, że angielski to język międzynarodowy, którego warto się uczyć. Znając język Szekspira w stopniu komunikatywnym będziesz mógł porozumieć się z osobami niemal z całego świata, a atrakcyjna praca w Polsce i za granicą będzie w zasięgu Twojej ręki.

Nauka języka obcego to kapitał, który zaprocentuje w przyszłości. Dlatego nie wahaj się ani chwili, tylko czym prędzej zapisz się na challenge!

Z nami możesz uczyć się angielskiego efektywnie

Wakacyjne kursy angielskiego, organizowane przez krośnieńskie CJ „Cosmopolitan”, są adresowane do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki oraz czwartki) od godz. 18.00 – 19.30.

Kurs językowy rusza już w poniedziałek, 4 lipca. To niecodzienne wyzwanie jest organizowane specjalnie dla Ciebie.

Jak to działa?

Jeżeli masz konto na Facebooku i możesz poświęcić swój wolny czas na intensywny kurs językowy, to czekamy właśnie na Ciebie.

Jest to kurs języka angielskiego od podstaw (poziom A1), w trybie on-line (Facebook Live). Trzeba za każdym razem, przed zajęciami, wykupić dostęp do nauki języka za jedyne 4.99 zł (za jedno spotkanie z lektorem).

Płatności można dokonywać za pomocą karty płatniczej lub PAYPAL.

Zajęcia odbywać się będą w formie wykładu, a każdy uczestnik po połączeniu się z lektorem musi mieć włączony mikrofon. Kurs będzie trwał do 29 sierpnia.

Przeżyj z nami wspaniałą przygodę!

Cały kurs obejmuje 32 godziny lekcyjne. W lipcu odbędzie się osiem spotkań z lektorem, za które zapłacisz tylko 40 zł. Kolejne osiem zajęć jest planowanych w sierpniu. Czyli cały kurs kosztuje tylko 80 zł.

Link do wydarzenia:

https://fb.me/e/2xnoLbmKE

Zapisy pod nr tel.: 880 025 109.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.