ul. Mickiewicza 31, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Nasza oferta

Lekcje językowe dla początkujących

W naszej szkole językowej w centrum Krosna możesz uczyć się angielskiego w małej grupie (3-4 lub 5-6 osób) lub indywidualnie. Wszystkie zajęcia z angielskiego prowadzą najlepsi lektorzy polscy lub Native Speakers.

Kursy językowe online z lektorem i e-learning

W naszej szkole językowej czerpiemy z najnowszych technologii to, co najlepsze: oszczędność czasu dostępność atrakcyjność wielowymiarowość przekazu Łączymy je w ramach kursów językowych online z lektorem i starannie wybranymi materiałami szkoleniowymi. W ten sposób tworzymy katalog językowych produktów szkoleniowych do „zadań specjalnych”, obejmujących szkolenia językowe online, kursy językowe na platformach e-learningowych, połączenie e-learningu z kursem językowym z lektorem i wiele innych mobilnych rozwiązań językowych.

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne.

Oferujemy tłumaczenia na język polski i na języki obce: angielski, rosyjski. W naszej ofercie są: tłumaczenia zwykłe tłumaczenia przysięgłe tłumaczenia konsekutywne tłumaczenia kabinowe tłumaczenia a vista tłumaczenia pisemne tłumaczenia ustne

Grupowe kursy językowe

Jeśli wybierzesz naukę języka w grupie uczysz się systematycznie i efektywnie. Masz okazję do ćwiczenia języka indywidualnie, w parze oraz wypowiadania się na forum. Pod okiem lektora wchodzisz w interakcję z innymi, dzięki temu uczysz się wyrażać własne zdanie w języku obcym, zmieniać punkt widzenia i argumentować. Kurs językowy w grupie to dobre rozwiązanie dla osób, które mogą regularnie uczęszczać na zajęcia. W naszej szkole językowej można wybrać kurs języka rosyjskiego ogólny i biznesowy natomiast języka angielskiego ogólny, biznesowy i techniczny.

Lekcje językowe dla dzieci

Oferujemy lekcje językowe dla dzieci indywidualnie jak i w grupach. Lekcje grupowe z języka angielskiego prowadzi Native Speaker.

Angielski dla inzynierów

Prowadzimy specjalistyczne zajęcia językowe z języka angielskiego skierowane do techników oraz inżynierów. Z zakresu mechaniki, mechatroniki oraz budownictwa.