ul. Mickiewicza 31, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Akademickie Forum Biznesu w Krośnie

Akademickie Forum Biznesu w Krośnie

W Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie rozmawiano o przedsiębiorczości akademickiej: jak zaprojektować swoją przyszłość oraz jak zostać architektem swojej kariery.

Akademickie Forum Biznesu składało się z dwóch paneli. Moderatorami obydwu byli pracownicy naukowi PANS, dr inż. Małgorzata Górka oraz mgr inż. Daniel Biały. W pierwszym z nich, zatytułowanym „Zaprojektuj swoją przyszłość – nie daj się wyprzedzić rzeczywistości. Rynek pracownika – Rynek pracodawcy?” swoimi doświadczeniami podzieliły się osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, zajmują prestiżowe stanowiska, i co najważniejsze, osoby, które zgodziły się podzielić swoimi doświadczeniami.

W drugiej części odbył się panel dyskusyjny „Jak zostać architektem swojej kariery?”. Odpowiedzi na to pytanie uczestnicy spotkania szukali wspólnie z byłymi studentami, którzy mieli odwagę wejść na niełatwą ścieżkę własnego biznesu. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się między innymi Gabriel Zajdel Prezes Oddziału Podkarpackiego naszego Stowarzyszenia.

Zgodnie z planem wszystko było kreatywne i tak ekscytujące, jak to tylko możliwe. Szczególną wartością Forum byli goście. Każdy z nich to osobna historia i ogromne doświadczenie życiowe, którym chętnie dzielili się z młodszym pokoleniem.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele samorządu, biznesu, edukacji oraz absolwenci uczelni.

Bardzo ważne jest dziś, aby wybrać odpowiednią drogę zawodową i zawód, który będzie dawać radość w życiu. Takie wydarzenia pomagają młodzieży stać się architektami lepszej rzeczywistości gospodarczej i społecznej, pokazują możliwości, przykłady i sposoby udanej samorealizacji.

Honorowy patronat nad Akademickim Forum Biznesu sprawowali przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz i prezydent miasta Krosna Piotr Przytocki.

Jednym z patronów medialnych był portal terazKrosno.pl – poniżej link do pełnej informacji z wydarzenia.

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/18718-akademickie-forum-biznesu-w-krosnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *