ul. Mickiewicza 31, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Kursy językowe z Centrum Językowym Cosmopolitan

Kursy językowe z Centrum Językowym Cosmopolitan

Centrum językowe Cosmopolitan prowadzi nabór na  kursy z j. angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, częściowo dofinansowane ze środków unijnych.

Kursy rozpoczną się poNowym Roku, a zapisy prowadzone będą przez cały grudzień. Przewidywane grupy topodstawowa i średnio-zaawansowana ( j. angielski), podstawowa i średnio-zaawansowana (j. niemiecki) i podstawowa i biznesowa (j. rosyjski). Kursy prowadzone są w grupachliczących od 8 do 12 osób.

Uczestnikami mogą byćosoby, powyżej 21 roku życia, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swojekwalifikacje i umiejętności, zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego. Zarówno bezrobotne jak i pracujące. 

Kursy gwarantują pozyskanie kompetencji komunikacyjnych niezbędnych do komunikacji w języku angielskim w życiu codziennym oraz zawodowym. Prowadzone będą przez wykwalifikowanych lektorów w wymiarze 100 godzin w grupach 10 – osobowych. Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały niezbędne do nauki.

Kursy są częściowo dofinansowane ze środków UE – osoby które się zakwalifikują do poszczególnych grup wnoszą opłatę wysokości 10% wartości kursu tj.. 350 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *