ul. Mickiewicza 31, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego

Język odzwierciedla kulturę, poglądy, poczucie humoru, zachowania społeczne i wiele więcej informacji. Ucząc się języka obcego nie wystarczy pojąć słówka i gramatykę, trzeba jeszcze poznać kulturę kraju, z którego ten język pochodzi. Dzięki temu w pełni będziemy mogli cieszyć się ze znajomości języka obcego. Dzięki naszym lekcjom nie tylko nauczysz się mówić po niemiecku, ale też nauczymy Cię myśleć w tym języku.
Kursy gwarantują pozyskanie kompetencji komunikacyjnych niezbędnych do komunikacji w języku niemieckim w życiu codziennym oraz zawodowym – mówi Aneta Zajdel, dyrektor szkoły Cosmopolitan – Kursy prowadzone będą przez lektorów języka niemieckiego zatrudnionych w naszej szkole. Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały niezbędne do nauki języka niemieckiego.

Nauka języka niemieckiego od podstaw skierowana jest do trzech grup docelowych:

Nauka języka niemieckiego od podstaw skierowana jest do trzech grup docelowych:

  • mieszkańcy województwa podkarpackiego powyżej 18 roku życia, a także emeryci i renciści (niezależnie od poziomu wykształcenia czy aktywności zawodowej).
  • uczniowie szkół średnich.
  • uczniowie szkół podstawowych od 10 do 14 roku życia.

W naszej szkole – Centrum Językowe „COSMOPOLITAN”- prowadzimy rekrutację na kursy języka niemieckiego od podstaw dla :

GRUPA 1 – Osoby powyżej 18 roku życia, emeryci, renciści:
kurs j. niemieckiego od października br. w wymiarze 60 godzin lekcyjnych. Kurs będzie się odbywał 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy w godź 17:00 do 18:30 (2 x 2 godź. lekcyjne). Całkowity koszt kursu 350 PLN

GRUPA 2 – Uczniowie szkół średnich:
kółko j. niemieckiego od podstaw, w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę, w godzinach od 15:30 do 17:00. Całkowity koszt kursu wynosi 170 zł.

GRUPA 3 – Uczniowie szkół podstawowych od 10 do 14 roku życia.
kółko j. niemieckiego od podstaw, w wymiarze 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek, w godzinach od 15:30 do 17:00. Całkowity koszt kursu wynosi 170 zł.

Rekrutacja w godzinach od 8:00 do 16:00 w biurze CJ „COSMOPOLITAN” Krosno, ul. Mickiewicza31.


Informacje pod numerem: 880 025 109 i na stronie www.cjcosmopolitan.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Centrum Językowe Cosmopolitan – szkoła języków obcych jest placówką oświatową działającą od marca 2017 roku, zarejestrowaną w ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 60/2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *