ul. Mickiewicza 31, Krosno, Polska
880025109
sekretariat@cjcosmopolitan.pl

Darmowe kursy komputerowe od podstaw

Darmowe kursy komputerowe od podstaw

Przyjdź na kurs, sprawnie korzystaj z komputera! 

Jeśli znudziło Ci się proszenie innych o pomoc w obsłudze komputera, chcesz wzbogacić swoje CV oraz zdobyć praktyczne umiejętności w tym zakresie koniecznie zapisz się na bezpłatny kurs komputerowy. – Przyjdź do nas, a my Ci pomożemy

– Oferujemy całkowicie darmowy kurs komputerowy obejmujący 100 godzin dydaktycznych – informuje. A wszystko w ramach projektu pod nazwą: „TIK na Podkarpaciu”, którego celem jest zdobycie, podniesienie lub uzupełnienie umiejętności. -Najważniejszym celem projektu jest zwiększenie poziomu kompetencji w obszarze technologii informacyjno – komunikacyjnych.

 Kto może się zgłosić

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które ukończyły 25 lat, zamieszkujące na terenie województwa podkarpackiego, osoby pracujące, uczące się oraz bezrobotne, osoby posiadające niskie kwalifikacje zawodowe, a także osoby z wyższym wykształceniem – Do udziału w projekcie szczególnie zapraszamy seniorów.

W projekcie nie mogą uczestniczyć osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Dwa poziomy zaawansowania

Kurs komputerowy będzie realizowany na dwóch poziomach zaawansowania:  podstawowym i średniozaawansowanym. Składa się on z pięciu bloków tematycznych: informacja, komunikacja, tworzenie treści, bezpieczeństwo oraz rozwiązywanie problemów. Po realizacji każdego modułu odbędą się testy sprawdzające.  

Zdobądź certyfikat

– Uczestnicy kursu przystąpią do egzaminu zewnętrznego, umożliwiającego zdobycie certyfikatu.

Kursy są organizowane dla grup liczących 10 osób. Każdy uczestnik kursu dostanie podręcznik. 

Zapisy trwają 

Projekt będzie realizowany do 31. 12. 2022 roku.

Na kurs można się zapisać w: CENTRUM JĘZYKOWYM  COSMOPOLITAN, ul. Grodzka 26, III piętro, telefon: 880 025 109, email: sekretariat@cjcosmopolitan.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *